facebookmailfacebook

Opinie

Joanna Pawlikowska - fotograf

Kiedy zobaczyłam jego zdjęcia po raz pierwszy, pomyślałam że jest mistrzem fotografii kobiecej. Idealnie wykorzystuje światło, pięknie rysuje sylwetkę, potrafi pokazać atuty... Kobiety na jego zdjęciach wyglądają zjawiskowo. Z każdym kolejnym zdjęciem byłam coraz bardziej zachwycona i oczekiwałam na kolejne sesje, które będzie prezentował.
I tak się poznaliśmy, zaczęliśmy rozmawiać o fotografii kobiecej. Ma niezwykłą jak na faceta wrażliwość na kobiece piękno, ulotność. Potrafi pokazać nie pokazując... Potrafi pokazać kobietę w jej spojrzeniu, geście, nachyleniu głowy... Wiem, że potrafi patrzeć, tak jak ja... Ale ja jestem kobietą, a on jako facet... Jestem pełna podziwu dla delikatności , subtelności, zmysłowości na fotografiach które wykonuje...
Jednak nie tylko fotografia kobieca mnie zachwyca. Zachwyca mnie również fotografia ślubna, ta reportażowa, ta podglądana, ta robiona z boku.... nic nie jest ustawione, wygląda naturalnie a przy tym ze smakiem i wyczuciem.
Fotografia rodzinna... Fotografia dziecięca, kolorowa, pełna energii, radosna, spontaniczna...
Jako fotograf specjalizujący się w fotografii kobiecej i rodzinnej - bardzo polecam Jarka! Zachęcam do kontaktu z nim - jest otwarty, bardzo kontaktowy, serdeczny a przede wszystkim zna się na tym co robi.

Kamila Bott

Jarek to świetny fotograf - pasjonat i profesjonalista w każdym calu. Już na początku spotkania stworzył atmosferę, jakbyśmy się znali latami. Ma świetne podejście do dzieci, a trzeba przyznać, że materiał do współpracy miał niełatwy (trochę szalejący, trochę marudzący, nieułatwiający pracy). W trakcie sesji mocno zwraca uwagę na szczegóły - to gałązka w tle zbyt wysoka, to włosy opadają nie tak jak należy, ramiona wyżej, niżej…. Ileż tego było. A wszystko to w przemiłej atmosferze, pełnej humoru i śmiechu. Wydawałoby się, że przy tylu naszych niedoskonałościach nic dobrego z tego nie wyjdzie. Dlatego jak duże było moje zaskoczenie, gdy Jarek przedstawił efekt swojej pracy. Zdjęcia są cudowne!!! Świetnie ujęta chwila, rewelacyjnie przedstawione relacje między matką i córką, do tego wszystko w bardzo dobrej jakości. Żałuję jednego, że tak późno zdecydowałam się na współpracę!

Natalia Cichosz

Gdy stanęliśmy przed wyborem fotografa, zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość zdjęć Jarka. Już wtedy zauważyliśmy, że jego fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość i spontaniczność. Efektem współpracy są wspaniałe zdjęcia, które zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania.

Wiktoria Szyrocka

Oboje z mężem nie lubimy zdjęć. Dokładniej rzecz biorąc, nie lubimy pozowania do zdjęć, tego momentu „klatki stop”... Przyklejonego uśmiechu... Jarek potraktował nasz ślub jak typowy reportaż. Był z nami i 'zapamiętywał aparatem emocje, jakie towarzyszyły nam i naszym bliskim.
Jarek jest kulturalnym, inteligentnym, ciekawym facetem. Czuliśmy się przy nim swobodnie. Zdjęcia wyszły piękne, zarówno te z uroczystości, jak i te z sesji plenerowej. Dziękujemy.

Aleksandra Pawlikowska

Nikt nie potrafi tak jak On "wtopić się" w tło... Podąża niczym cień, aby uchwycić każdy szczegół najważniejszych dla nas chwil... Zawsze uśmiechnięty z głową pełną pomysłów... Aby sprostać oczekiwaniom pokonuje własne słabości ;-). Od razu widać, że to, co robi to nie tylko praca, ale wielka pasja... Tak, tak... To Jarek :-) Fantastyczny spec od obiektywu! Dziękujemy Jarku za świetne zdjęcia ślubne :-) Polecamy, polecamy, polecamy! Ola i Tomek

Marta Małolepsza

Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas, zaangażowanie i profesjonalizm który zaowocował powstaniem fantastycznej pamiątki. Jarek dla mnie zawsze będziesz fotografem który wykonuje swoja prace z pasja i wkłada w nią cale serce. Jeszcze raz dziękuję ... 

Paulina Klim

Pierwszy raz na zdjęcia Jarka trafiłam poprzez tzw. kadry przedszkolne - zdjęcia m. in. mojej córki z przedszkola. Były to zupełnie inne zdjęcia niż te do których my rodzice jesteśmy przyzwyczajeni. Było w nich dużo naturalności, prawdziwości, inności - z roku na rok czekałam z niecierpliwością na kolejne. Skorzystałam też z Sesji rodzinnej, Jarek okazał się dużą pomysłowością i cierpliwością do całej naszej 5 (w sesji brał też udział nasz pies), a zdjęcia wyszły zjawiskowe. Teraz zbieram się na odwagę do sesji kobiecej i jestem pewna, że materiał będzie zniewalający. Jak najbardziej polecam ponieważ Jarek okazał się pełnym profesjonalizmu i zaangażowania fotografem. 

Monika Ferenc

Jeżeli chcesz mieć banalne fotki jakich milion już widziałeś i widzieć będziesz to źle trafiłeś. Jeżeli pragniesz w końcu mieć zdjęcia, których prawda i klimat będą cię poruszać nawet po latach, którymi będziesz się chwalić i które zajmą centralne miejsce na ścianie w twoim domu - Jarek będzie idealnym fotografem.

Agnieszka Schulz

Raz miałam w życiu okazję poczuć się jak fotomodelka! Może mało doświadczona w tej branży, ale dzięki Jarkowi to była wspaniała przygoda. Miła współpraca (choć nie było ze mną łatwo) dała wspaniały efekt w postaci pięknych zdjęć! Zachwyt znajomych był nie kłamany! Dziewczyny a zwłaszcza kobietki dojrzałe, o wcale nieidealnych kształtach, polecam sesje u Jarka gwarantuję, że nie będziecie czuły się skrępowane.

Karina Piotrowska

Jarek Stępień - profesjonalista w każdym calu, pomysłowy, kreatywny, w pełni oddany swej pasji... WSZYSTKIM serdecznie polecam.

Agata Rachwalska

Polecam Pana Jarka Stępnia, który towarzyszył mi i mojemu mężowi podczas ceremonii zaślubin, oraz sesji zdjęciowej. Pan Jarek okazał się profesjonalistą, który dba o każdy szczegół. Również współpraca z nim przebiegała pomyślnie. Także dzięki jego pomysłom, udało nam się uzyskać wyjątkowe zdjęcia podczas sesji. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Jarkiem i polecam również innym do skorzystania z jego usług. Wykonane przez niego zdjęcia ukazują doświadczenie, ale również z drugiej strony pasję.

Anna Gerka

Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl, doskonałe zdjęcia! Przepięknie wykonany album, kiedy go otwieramy i oglądamy zdjęcia to ten fantastyczny dzień wraca do nas w jednej chwili. Podczas uroczystości zachowywał się bardzo profesjonalnie, nie był dostrzegalny ani przez nas ani przez gości, za to uchwycił wszystko, czego się innym nie udało. Ciepły, miły i wypełni skupiony na swojej pracy. Otwarty na sugestie i pomysły. Z całą odpowiedzialnością moralną polecam :)))

Sabina Adamowicz

Za każdym razem gdy oglądam sesje kobiece Pana Jarka nie mogę wyjść z podziwu. Genialne kadry... A jego "modelki" na zdjęciach są jeszcze piękniejsze niż w rzeczywistości. Niesamowite połączenie wyczucia smaku i klimatu.
Jarek jak nikt inny potrafi wkraść się w dziecięcy świat, czego efektem są naturalne i piękne zdjęcia naszych pociech.

Agnieszka Tylka - fotograf

Prace Jarka to prawdziwy artyzm. Uwielbiam jego podejście do fotografii kobiecej: jest wdzięk, zmysłowość, tajemnicze światło. Piękne czarno-białe kadry, które urzekają. Jego fotografiom nie brakuje jednak kolorów i energii, a przedszkolne niebanalne sesje są tego doskonałym przykładem. 

© Copyright 2015-2018 by Jarek Stępień Szczecin . Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www