facebookmailfacebook

 

 


 

 

Zobaczycie w spokojnej atmosferze jak powstają moje zdjęcia, poprowadzę w trudnej sztuce fotografii kobiecej. Nie spotykamy się po to abyście urozmaicili swoje portfolio, tylko nauczyli patrzeć na kobiety, bez stresu, pośpiechu, cały czas z moją pomocą. Grupa będzie maksymalnie trzyosobowa, pozwoli to na indywidualną pracę z każdym z Was, korygowanie, pokazywanie, tłumaczenie. Niezależnie od tego, że będziemy pracować z modelką, pokażę Wam jak przełożyć zdjęcia, które będziemy robić, na sesje wykonywane „normalnym” kobietom.

Po części zdjęciowej usiądziemy do komputera i przedstawię Wam jak pracuje nad zdjęciami, jak wyglądają wszystkie etapy obróbki, z jakich narzędzi korzystam i dlaczego właśnie z takich.

 


 

 

Program warsztatów

 

Spotykamy się o dziewiątej rano, w pięknym apartamencie w Szczecinie.

Tak to będzie wyglądało krok po kroku:

 

09.00 - Startujemy. Najpierw kawa. Poznamy się, opowiecie o sobie, pokażecie jakie zdjęcia robicie, powiecie czego oczekujecie ode mnie. Ja Wam opowiem czym jest dla mnie fotografia kobieca, jak pracuję i co jest dla mnie ważne na przykładzie kilku zdjęć.

10.00 - Zaczynamy zdjęcia. Najpierw pokażę Wam jak robię zdjęcia, jak pracuję podczas sesji z modelką, jakie ułożenia ciała najpiękniej ją ukazują, opowiem o świetle, jak staram się je wykorzystać. Później Wy zaczynacie zdjęcia, cały czas pod moją opieką, prowadzę Was, tłumacząc co możemy robić i dlaczego.

12.00 - Chwila oddechu, czas na następną kawę, powiecie mi na świeżo o swoich wrażeniach.

12.30 - Ciąg dalszy sesji, to jest tylko Wasz czas, oczywiście ciągle Was prowadzę.

15.00 - Zrobimy sobie przerwę, tym razem przy okazji coś zjemy, poczęstuję Was na przykład pizzą.

15.30 - Teraz będzie czas na obejrzenie tego co udało nam się zrobić i zajęcie się wybranymi ujęciami. Pokażę Wam jak obrabiam zdjęcia, w jaki sposób doprowadzam je do efektu finalnego.

19.00 - Kończymy. Podsumujemy sobie dzień i czas do domu. Godzina zakończenia jest umowna, zdarzało się, że grupy nie chciały wyjść przed 21.00 

 

Zabierzcie ze sobą:

- Lustrzankę.

- Wszystko co macie ze szkieł, choć przede wszystkim obiektyw portretowy.

- Lampy nie są potrzebne, pracujemy na świetle naturalnym.

- Dobry humor i optymistyczne podejście.

 

Koszt warsztatów - 1000 zł

 


 

 

 

.

© Copyright 2015-2018 by Jarek Stępień Szczecin . Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www